Városi Ingatlaniroda

Elérhetőség
Városi IngatlanirodaÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 1521
Belváros közeli, igényes lakás a hetediken!
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
664 706 Ft/m2
Röszke határában termelhet
Röszke
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 106 Є
413 Ft/m2
Amikor az üzlet elhelyezkedése, garancia a sikeres működésre
Budapest IX. kerület, Ferencváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 222 222 Ft/m2
Felújítandó 2 szobás családi ház Újkígyóson
Újkígyós
Kínálati ár: 6 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 6 300 000 Ft
Korábbi ár: 6 800 000 Ft
Kalkulált ár: 17 549 Є6 800 000 Ft
78 750 Ft/m2
Festői környezetben családi ház eladó
Salgótarján
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
209 859 Ft/m2
Jó elrendezésű belvárosi sorház kedvező áron
Gyula, Belváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
670 732 Ft/m2
Debreceni, befejezésre váró luxus családi ház eladó!!!
Debrecen, Kincseshegy, Kincseshegy
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
333 056 Ft/m2
Domaszék határában termelhet
Domaszék
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 568 Є
410 Ft/m2
Érezze a friss levegőt, élje át a szabadságot Töltéstaván!
Töltéstava
Kínálati ár: 19 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 153 Є
10 264 Ft/m2
Kis ház gyümölcsfákkal eladó!
Doboz
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
7 051 Ft/m2
Masszív szerkezetű kétgenerációs ház nagy telekkel
Gyula, Újváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
435 338 Ft/m2
Pihenésre, gazdálkodásra, ottlakásra alkalmas zártkert
Fehérvárcsurgó
Kínálati ár: 7 900 000 Ft
Kalkulált ár: 22 006 Є
2 835 Ft/m2
Bevezetett szépségszalon vendégkörrel remek helyen!
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
734 722 Ft/m2
Eladó telek a gyulai ipari parkban
Gyula, Szentpálfalva
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
1 689 Ft/m2
Mórahalom, kis sor-i lakóparkban lakások eladók.
Mórahalom
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
1 115 385 Ft/m2
Eladó egy szintes 197 nm-es, összkomfortos családi ház!
Cered
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 003 Є
111 168 Ft/m2
Felszerelt kőtörő telep Békéscsabán eladó
Békéscsaba, Makkoshát
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 055 710 Є
902 381 Ft/m2
Apartmanház néhány lépésre a Várfürdőtől és a Kastélytól
Gyula, Fürdőövezet
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 582 173 Є
435 417 Ft/m2
Eladó garázs Zuglóban!
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
321 429 Ft/m2
Újépítésű ikerház remek elosztással, kulcsrakészen!!!
Rábapatona
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
748 092 Ft/m2