Városi Ingatlaniroda

Elérhetőség
Városi IngatlanirodaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 1376
Remek ikerház maximális felszereltséggel!
Tinnye
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 347 911 Є
861 379 Ft/m2
Kitűnő helyen, kétszobás, otthonos lakás
Salgótarján
Kínálati ár: 15 600 000 Ft
Kalkulált ár: 43 454 Є
339 130 Ft/m2
Zuglóban, M3 bevezetőnél, eladó II. emeleti irodaszint
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
289 855 Ft/m2
Debrecen, Derék Utcai Lakás Elérhető Áron!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
866 176 Ft/m2
Debrecen István Úton Szép És Jó Lakás!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 175 460 Є
940 149 Ft/m2
Utcafrontos,főldszinti,kirakatos szép üzlethelyiség eladó.
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
830 508 Ft/m2
Utcafrontos,főldszinti,kirakatos szép iroda eladó.
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
830 508 Ft/m2
3 szobás ház, garázs és nagy telek.
Magyarbánhegyes
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 253 Є
244 333 Ft/m2
Tökéletes otthon a természet ölelésében
Gyula, Városerdő
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є42 900 000 Ft
712 500 Ft/m2
Kertes ház a Csúcson
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
306 122 Ft/m2
Új építésű családi ház praktikus elrendezéssel
Deszk
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
1 020 619 Ft/m2
Eladó garázs a Vasvári Pál utcában kisebb autó tárolására
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 7 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 499 000 Ft
Korábbi ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 20 889 Є7 990 000 Ft
499 933 Ft/m2
Eladó prémium lakás a Vígszínház közelében!
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 191 000 000 Ft
Kalkulált ár: 532 033 Є
2 122 222 Ft/m2
Besztercén 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 58 217 Є
380 000 Ft/m2
Debrecen Belvároshoz Közeli, Telephely, Műhely Raktár Iroda!
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 439 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 222 841 Є
516 471 Ft/m2
Dupla garázs a belvároshoz közel
Balassagyarmat
Kínálati ár: 6 200 000 Ft
Kalkulált ár: 17 270 Є
206 667 Ft/m2
Pesterzsébeten 3 szobás, 67 m2-es, erkélyes, teraszos lakás
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
1 000 000 Ft/m2
Lakás árban ház a Kertvárosban-Debrecen
Debrecen, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 669 Є96 000 000 Ft
124 813 Ft/m2
Vácon családi ház a tavak közelében!
Vác
Kínálati ár: 38 890 000 Ft
Kalkulált ár: 108 329 Є
864 222 Ft/m2
Modern lakás a víztorony szomszédságában
Siófok, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 286 364 Ft/m2