Városi Ingatlaniroda

Elérhetőség
Városi IngatlanirodaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 368
Új építésű kis lakás a belváros peremén - 2
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
1 510 256 Ft/m2
Debrecen Hatvan Utcai Kertben, Szuper Kertkapcsolatos lakás!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 138 000 000 Ft
Kalkulált ár: 384 401 Є
1 604 651 Ft/m2
Jó Lakás, Jó Áron, Jó Helyen, Jókor!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 986 Є
1 458 333 Ft/m2
Szuper Kis Lakás, Szuper Kis Áron!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
1 456 522 Ft/m2
1. Emeleti Teraszos 2 Szoba Nappalis Új Lakás, A Tied Lehet!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
1 480 769 Ft/m2
53 nm-es Új Nappali+Hálószoba+Gardróbos 1. Emeleti Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 206 128 Є
1 396 226 Ft/m2
Új Lakás Megfizethető Áron, Terasszal, Kerttel!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
1 565 217 Ft/m2
Kertkapcsolatos Új Lakásra Vágysz? Tessék!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є
1 551 020 Ft/m2
Új Lakás Nagy Terasszal, Saját kertrésszel! Ne Hagyja Ki!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
1 562 500 Ft/m2
Liftes Új Építésű Társasházban, 53 nm-es Jó Lakás!!!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 206 128 Є
1 396 226 Ft/m2
Figyelem!!! Új Építésű Penthouses Lakás, 84 nm-es Terasszal!
Debrecen, Postakert, Postakert
Kínálati ár: 116 000 000 Ft
Kalkulált ár: 323 120 Є
1 705 882 Ft/m2
Páratlan luxus és high-tech kényelem Szeged szívében
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 590 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 643 454 Є
1 947 195 Ft/m2
Acélgyári úton 4. emeleti, felújított, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 10 900 000 Ft
Korábbi ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 30 362 Є11 490 000 Ft
209 615 Ft/m2
Eladó Örök értékű, újabb építésű lakás a Belvárosban
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 198 667 Ft/m2
Nagy lakás a Vígszínházzal szemben a nagykörúton
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 270 000 000 Ft
Kalkulált ár: 752 089 Є
1 824 324 Ft/m2
Teraszos, kiskertes 37 m2-es álomlakás eladó Pesterzsébeten
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 800 000 Ft
Korábbi ár: 62 580 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є62 580 000 Ft
1 616 216 Ft/m2
Új építésű penthouse a belváros szívében
Siófok, Belváros
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 501 393 Є
1 565 217 Ft/m2
67 m2-es, 3 szobás, étkezős, erkélyes, jó állapotú lakás
Budapest IX. kerület, Ferencváros
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 206 128 Є79 000 000 Ft
1 104 478 Ft/m2
Új építésű lakás a belváros szívében
Siófok, Belváros
Kínálati ár: 73 900 000 Ft