Városi Ingatlaniroda

Elérhetőség
Városi IngatlanirodaÜzenet elküldése
Kiadó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 145
Kiadó lakás egy nagyon tiszta és csendes környezetben
Debrecen, Vezér ltp., Vezér ltp.
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 641 Є
3 286 Ft/m2
Kiadó közel 1000m2-es üzlethelység a Belvárosban!
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 786 Є
1 022 Ft/m2
Otthonos lakás kiadó a XIII. kerületben, Parkolóval
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 696 Є
6 250 Ft/m2
59 m2-es, klímás üzlethelyiség saját raktárral és mosdóval
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 271 400 Ft
Kalkulált ár: 756 Є
4 600 Ft/m2
Hajdúszoboszlói, Nagyon Cool Kis Lakás, Nagy Terasszal!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 696 Є230 000 Ft
6 250 Ft/m2
Remek elhelyezkedéssel a Csaba utcában!
Budapest XII. kerület, Kissvábhegy, Kissvábhegy
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 808 Є
3 919 Ft/m2
Sokoldalú lakás a Belvárosban!
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 450 000 Ft
Jelenlegi ár: 450 000 Ft
Korábbi ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 Є500 000 Ft
4 500 Ft/m2
Debrecen Frekventált, Bevásárlóközpontok Között Lévő Csarnok
Debrecen, Köntöskert, Köntöskert
Kínálati ár: 2 990 000 Ft
Kalkulált ár: 8 329 Є
1 196 Ft/m2
Kiadó természetközeli családi ház
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 671 Є
2 521 Ft/m2
Belvárosi irodaházban felújított irodák kiadók!
Salgótarján
Kínálati ár: 50 000 Ft
Kalkulált ár: 139 Є
3 571 Ft/m2
Debrecen Belvárosi Szuper Kis Albérlet!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 696 Є
7 143 Ft/m2
Újgenerációs iroda,kompromisszumok nélkül,top panorámával.
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 1 300 000 Ft
Kalkulált ár: 3 621 Є
3 846 Ft/m2
József Attila Sgt-on 28 nm-es raktár kiadó !
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 35 000 Ft
Kalkulált ár: 97 Є
1 250 Ft/m2
Duplagarázs kiadó
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 50 000 Ft
Kalkulált ár: 139 Є
1 667 Ft/m2
Alkotmány úton földszinti, utcai bejáratos iroda kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 696 Є
2 381 Ft/m2
Debrecen Belvárosi, Nagyon Vagány Kis Lakás Kiadó!!!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 199 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 Ft
Korábbi ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є210 000 Ft
6 633 Ft/m2
64 m2-es, három helyiséges iroda Fáy utcai irodaépületben
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 268 800 Ft
Jelenlegi ár: 268 800 Ft
Korábbi ár: 260 800 Ft
Kalkulált ár: 749 Є260 800 Ft
4 200 Ft/m2
Ipari parkban, kiadó Terület akár irodával együtt
Nagykanizsa, Északi városrész
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 613 Є
4 400 Ft/m2
Kiváló ipari csarnok
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 427 000 Ft
Kalkulált ár: 1 189 Є
949 Ft/m2
Csepel művek területén, extra méretű raktár kiadó
Budapest XXI. kerület, Csepel-Gyártelep
Kínálati ár: 1 600 000 Ft
Kalkulált ár: 4 457 Є
1 311 Ft/m2