Városi Ingatlaniroda

Elérhetőség
Városi IngatlanirodaÜzenet elküldése
Találati lista: 1521
Új építésű társasház Gencsapáti külső részén
Gencsapáti
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є
955 914 Ft/m2
Budaörsön, sorházas beépítésű utcában, lakás eladó
Budaörs
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
1 122 642 Ft/m2
Felújítandó családi ház Tahitótfalu központi részén!
Tahitótfalu
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є32 900 000 Ft
351 765 Ft/m2
Belsőudvari garázs eladó a Nádas utcában .
Szeged, Északi városrész, Északi városrész
Kínálati ár: 12 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 700 000 Ft
Korábbi ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 376 Є13 900 000 Ft
907 143 Ft/m2
Hatalmas családi ház május végi költözéssel!
Sándorfalva
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 417 799 Є
652 130 Ft/m2
Erdei tanya Ruzsa-Öttömös határában eladó
Ruzsa
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 284 Є
1 439 Ft/m2
Belvárosi új építésű lakás
Siófok, Belváros
Kínálati ár: 75 600 000 Ft
Kalkulált ár: 210 585 Є
1 350 000 Ft/m2
Vásárhelyen, Újkishomokon
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є98 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Otthonos, kétszobás lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 500 000 Ft
Korábbi ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 32 033 Є11 900 000 Ft
234 694 Ft/m2
Debrecen Belvárosi, Nagyon Vagány Kis Lakás Kiadó!!!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 199 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 Ft
Korábbi ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є210 000 Ft
6 633 Ft/m2
64 m2-es, három helyiséges iroda Fáy utcai irodaépületben
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 268 800 Ft
Jelenlegi ár: 268 800 Ft
Korábbi ár: 260 800 Ft
Kalkulált ár: 749 Є260 800 Ft
4 200 Ft/m2
Házikó a Cserta patak mentén
Mikekarácsonyfa
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
214 773 Ft/m2
Az év szállása eladó! Apartmanház a fürdő mellett
Gyula, Fürdőövezet
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 042 Є
914 110 Ft/m2
Jó szerkezet, egyedi elrendezés a belvároshoz közel
Gyula, Németváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є52 500 000 Ft
380 916 Ft/m2
Szécsény kiemelt övezetében sorház eladó!
Szécsény
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
300 000 Ft/m2
Új építésű családi ház Újszeged kiváló részén!
Szeged, Újszeged, Újszeged
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є
820 513 Ft/m2
Gádoroson a falusi csend.
Gádoros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
156 250 Ft/m2
Csendes részen,TIP-TOP ház kerttel Mikepércsen
Mikepércs
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 221 448 Є
993 750 Ft/m2
Eladó jó hozamú üzlethelyiség Óbudán
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
448 718 Ft/m2
Kálvária társasházban luxuslakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 345 404 Є
1 000 000 Ft/m2